YaoMedica – Nosní vánek, tinktura z čínských bylinek, 50 ml

  1. Home
  2. /
  3. Produkty
  4. /
  5. Doplňky stravy
  6. /
  7. Extrakty, adaptogeny
  8. /
  9. YaoMedica – Nosní vánek,...

YaoMedica – Nosní vánek, tinktura z čínských bylinek, 50 ml

289 

Katalogové číslo: BrainMarket - 8594167650885 Kategorie: , ,

YaoMedica - Nosní vánek, tinktura z čínských bylinek, 50 ml
Základem alkoholových tinktur YaoMedica jsou čínské bylinky a houby. Pro dosažení maximální účinnosti se používají jen ty nejkvalitnější suroviny. Bylinky či houby se nejprve na speciálním stroji nadrtí na velmi jemný prášek, dále je macerují v 50% lihu až jeden měsíc. Macerát se každý den dynamizuje a hotové tinktury už se nijak neředí. Což je velmi důležité.
Mechanismus uvolňování účinných látek při maceraci v 50% alkoholu je mnohem intenzivnější v porovnání s bylinnými odvary či horkovodními extrakty. Při užívání tinktur dochází k uvolňování účinných látek již v dutině ústní, což přispívá k vyšší účinnosti.
Účinky podle tradiční čínské medicíny

otevírá povrch a odstraňuje Feng Re nebo Feng Han (vítr horký či chladný)
otevírá horní otvory spojené s Fei (plíce)

Indikace
Akutní rýma, chronická rýma, ucpaný nos, zánět dutin, alergická rýma, bolest hlavy z vnějšího napadení, protialergické a protizánětlivé působení v

Další informace

Velikost Balení